נומרולוגיה

אנשים שואלים בדרך כלל: מהי נומרולוגיה ומהו הקשר שלה ליהדות? מה מייחד את הנומרולוגיה ולמה היא שיטה מומלצת לפוסעים לראשונה בשבילי הייעוץ והאיבחון? הינה בהמשך כמה תשובות שיכולות לעזור לכם להבין את הנושא.
נומרולוגיה היא תורת המספרים. בסיס ההנחה של תורה זו הוא שלמספרים יש אנרגיות ושלפי סכום המספרים של תאריך הלידה והשם הפרטי והמשפחתי (גיאומטריה- המרת האותיות למספרים) מגיעים לתשובות רבות על אופי האדם, תכונותיו, יכולותיו ומסלול חייו.
היופי בנומרולוגיה הוא שמדובר בתורה "לייט", תורה האידיאלית לחדשים בתחום הניו אייג', אלו המפחדים (לבינתיים) מתקשור עם חוצנים ובדיקת ה"גלגולים הקודמים", כך שאמנם יש מומחי נומרולוגיה שרכשו עוד יכולות וידע בתחום המיסטי, אך הנומרולוגיה לכשעצמה מומלצת למתחילים את מסעם הרוחני.

בדיון על המספרים מעניין להזכיר את היהדות שמאמינה בכוח המספרי של האותיות ("אותה הגברת בשינוי אדרת").
אז מה מייצג כל מספר?
1= אנרגיה גברית, ביצוע ראשוני, מנהיגות ועצמאות.
2= אנרגיה נשית, דואליות, רגישות ואינטואיציה.
3= יצירתיות, שמחה, קלילות.
4= קרקע, סדר, חוקים.
5= חופש, שינוים, הימורים.
6= יציבות, חום, בטחון, משפחה.
7= בדידות, מיסתורין, נפשי.
8= חומר, כסף, תהילה.
9= סגירת מעגל, השלמה, חסד, טוהר.

כפי שהאסטרולוגים עורכים מפות אסטרולוגיות כך הנומרולוגים עורכים מפות נומרולוגיות לאדם הבא להתייעץ וזאת על ידי (כאמור) תאריך לידה, שם פרטי, שם משפחה ואף שמות ההורים!
כמו כן, יש נומרולוגים המחוברים לעולם המיסטיקה היהודית, הקבלה והמתייחסים לעוד היבטים הנובעים מהקבלה (ועל כך קרויה נומרולוגיה קבלית).
מומחה הנומרולוגיה הוא מומחה מיסטיקן לכל דבר ועניין. מדובר על אדם אשר רכש השכלה וידע בתחום ואדם אשר מקיים תהליך של הקשבה, עיבוד נתונים, כתיבת מפה, שאילת שאלות ומתן עצות.
נומרולוגיה היא תורה (שקל יחסית) ללמוד ואכן ברשת אפשר למצוא מאמרים רבים בנושא.
רבים ורבות המשנים את שמותיהם/ן עושים זאת בשל הכוונה נומרולוגית.


עמוד זה נצפה 4,064 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

תפריט נגישות