פירוש שמות על פי נומרולוגיה

Meaning of names 06כאשר אנו בוחרים לפרש שם מסוים קיימות לפנינו מגוון אפשרויות לבצע זאת, אחת הדרכים הפופולריות לבצע פירוש שמות הינה דרך תורת נומרולוגיה. אנשים מעטים בקעים ברזי תורת הנומרולוגיה שהיא בעצם תורת המספרים שבאמצעותה אנו נוכל לקבל פירוש שמות ואופי של אנשים.

כאשר אנו מחליטים לפנות אל תורת הנומרולוגיה, הדבר הראשון שעלינו לעשות זה לחפש איש מקצוע אשר עוסק בתחום ויוכל לעזור לנו. בעבר היה קשה מאוד למצוא אנשים אשר עסקו בתחום זה, אך כיום בעזרת האינטרנט ניתן למצוא כמעט כל בעל מקצוע כזה או אחר כולל אנשים שעוסקים בכל הנושא של הנומרולוגיה.

לאחר שמצאנו את האדם המתאים, אנו חייבים לדעת בעצמנו מהי נומרולוגיה על מנת שנכין את עצמנו כראוי למפגש. הנומרולוגיה היא בעצם שילוב של תאריך הלידה של האדם ומספרי האותיות של שמו – ובאמצעות הסכום של שתיהם מקבלים מספר שנותן משמעות מסוימת וכך בעצם מבצעים את הנומרולוגיה.

בנוסף חוץ מהמשמעות הסימבולית של שילוב המספרים של האותיות, לכל מילה יש מספר המבטא משמעות מפני עצמו. הכוונה היא שכל אות על מי הנומרולוגיה באה עם משמעות יחודית עבורה ולכן ניתן לשלב מספר משמעויות כאשר בוחרים שם לאדם באמצעות המשמעות של כל אות ואות.

לאחר שהבנו מהי הנורמולוגיה ואיך נגיע מוכנים אל המפגש כעת צריך לעבור אל השלב האחרון. הנומרולוגיה זה לא מקצוע נפוץ והאנשים העוסקים בה הם מעטים – חשוב מאוד שתבררו אצל מספר אנשי מקצוע העוסקים בתחום זה מהי העלות המקובלת עבור מפגש ואצל מי ניתן להשיג את הייעוץ וההבחנה המקצועיים ביותר בעלות הנמוכה ביותר.

כאשר אנו פונים אל נומרולוג חשוב לדעת שהוא אכן מבין בתחום ובעל תעודת הסמכה בתחום הנומרולוגיה. אל תתביישו לבקש לראות תעודות כאלה ואחרות אשר מעידות על ההסמכה שהאיש עבר, אשר יוכיחו שהוא נומרולוג מקצועי אשר מוסמך לייעץ ולתת פירוש שמות לאנשים. ניתן לבקש גם מספרי טלפון של אנשים נוספים שקיבלו ייעוץ והבחנה אצל הנומרולוג וכך בעצם לדעת בוודאות שמדובר באיש מקצוע אמין ומוסמך.

טיפים לבחירת שם לתינוק

טיפים לבחירת שם לתינוק

אחד הצעדים הכי חשובים שלנו כהורים הינו הרגע שבו עלינו לבחור את השם של הילד שלנו, יש כל כך הרבה […]

שינוי שם – שינוי מזל

שינוי שם – שינוי מזל

שמו של כל אחד ניתן לו בדרך כלל במעמד הלידה או על פי היהדות בברית. פירוש שמות חשובה מאוד ובעצם השם […]

פירוש שמות לפי הקבלה

פירוש שמות לפי הקבלה

פירוש שמות על פי הקבלה היא אחד הדברים שחשובים לכל בן אדם יהודי מאמין, יהודים רבים מוצאים את עצמם מתייעצים […]

משמעות שם המשפחה

משמעות שם המשפחה

פירוש שמות זה אחד הנושאים המרכזיים במהלך החיים שלנו כבגירים, אחד הדברים שמלווה אותנו לאורך רוב חיינו הינו שם המשפחה […]

השאר תגובה