התאמת מזלות

Zodiac Compatibilityהזוגיות היא הדבר הנפלא ביותר אבל עדיין יש רבים שלא חושבים על התאמת מזלות כגורם המשפיע על זוגיות טובה. התאמה בין מזלות טובה יכולה להבטיח ע”פי אסטרולגיה אהבה אמיתית לאורך זמן.
האהבה הבלתי נגמרת בין בני זוג מתאימים, האהבה הנצחית של נפשנו התאומה, למצוא את האחד שמתאים לנו ולחיות איתו עד סוף החיים. לשם צורך הסדר הטוב, חשוב לדעת שאין לנו באמת בנאדם המתאים לנו ויכול לעשות אותנו מאושרים בצורה מושלמת אלא אם אנחנו עושים את ההשלמה הזו באמצעות התאמת מזלות. בכל אחד מאיתנו יש את המחשב הטוב ביותר בעולם – המוח שלנו, בו הוא מרכז את המידע מצעירותינו ומגלגולינו הקודמים בעזרתו אנו מושכים אלינו נשמות אחרות.

בסך הכול, שום דבר אינו במקרה והכול קורה בעקבות התאמה בין מזלות טובה. גלגולים קודמים שהמוח זוכר בתת זיכרון שקיים. אנחנו מושכים אלינו אנשים שהיה להם קשר אלינו מגלגולים קודמים ועלינו להשתמש בקשר הנוכחי בחיינו כדי לעשות איתם תיקון. אסטרולוגיה עושה סדר בין האפשרויות של התאמת מזלות כאשר ממליצה על חיבורים הכי טובים בין מזלות.

אותן נשמות נבחרו כדי להכיר אותנו שוב בגלגול הנוכחי, על מנת לגדול, להתפתח יחד, להכיר, להשלים את החסר ולתקן את העבר. לא תמיד התאמת מזלות קורה בפועל, הדברים לא קלים ולא תמיד מסתדרים על הצד הטוב ביותר… רוב הקשרים מלאים קארמה עתיקה והינם קשרים טעונים שלא תמיד קלים עבור שני הצדדים. אנו “זוכרים” את האדם מגלגולים קודמים ומכירים אותו משם ולפיכך באה לידי ביטוי ההתנהגות שלנו עם אותו בנאדם איתו אנו צריכים לתקן.

לצורך העניין ניתן דוגמא של בעל ואישה, שלכאורה מערכת היחסים שלהם הינה רגילה לחלוטין עם התאמת מזלות טובה. אצל האישה קיימת נטייה לדאוג לגבר, להאכיל אותו, לדאוג לו בזמן מחלה, להיות לצידו כל הזמן – מזכיר לכם משהו? קצת כמו הדינאמיקה שבין אימא לילד שלה לא? ובכן, ככל הנראה זה המצב! בגלגול קודם השניים כנראה היו אימא וילד, הם זוכרים אחד את השני ככה ומתנהגים ככה גם בגלגול הנוכחי.
אחת הדרכים המקובלות היום כדי למצוא התאמת מזלות טובה היא דרך הדרכה רוחנית או מפת אסטרולוגית אשר יכולות להמליץ על התאמה בין מזלות שיבטיחו זוגיות מאושרת. אפשר לקבל עזרה דרך הורוסקופ אהבה שהוא מאוד מקבל בעולם של אסטרולוגיה. חשוב למצוא מיסטיקנים אשר מתמחים בתחום זה ובטוח הם יוכלו לתת אינדיקציה על התאמת זוגית מוצלחת.
המפה האסטרולוגית מאבחנת מה עברנו בגלגולים קודמים ואומרת לנו מה בעצם באנו לתקן בגלגול הנוכחי. המפה מאבחנת את הנפש והנשמה שלנו ובכך בודקת את הקונפליקטים שאותם אנו צריכים לתקן עם אנשים מהעבר שלנו.


עמוד זה נצפה 52,414 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

2 Comments

 1. אורן
  21/04/2016 @ 16:41

  אם כתבו כאן שאין התאמת מזלות טובה אז לאכדאי אפילו לנסות?

  Reply

 2. UDY
  30/12/2016 @ 09:11

  אני לא ממש מבין באסטרולוגיה והגעתי לאתר זה בטעות.
  בכל זאת התרשמתי לטוב מהרבה דברים שראיתי כן על התאמת מזלות.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות