מזלות במיטה

Zodiac in Bedאופן ההתנהגות במיטה היא חשובה מאוד, הורוסקופ אהבה יכול לתאר את היחסים בין בני הזוג ביומיום – אך אחד הדברים החשובים ביותר זה איך מתנהלים במיטה כאשר יחסים בין בני הזוג קוביעים הרבה דברים גם בחיים הרגילים. כל מזל מתנהג בצורה אחרת במיטה, וכמו שיש זוגות שלא מסתדרים בהתנהלות היומיומית שלהם על פי אסטרולוגיה, יש זוגות שעל פי תחזית אסטרולוגית לא יכולים להסתדר על פי השאיפות שלהם מחיי המין.

ההתנהגות של כל מזל במיטה תלוי באופי המנחה את המזל ובגלגל המזלות עצמו, ולכן לפי שאתם מחליטים לעלות שלב במערכת היחסים שלכם – מוטב לעיין באסטרולוגיה ובהתאמה במיטה של בני הזוג. חשוב להבין כי רוב הזוגות שאין להם התאמה טובה במיטה, לא יחזיקו מעמד זמן רב ויאלצו להיפרד כי על פי גלגל המזלות הם משדרים בקווים מנוגדים בשאיפות שלהם זה מזה. תמיד מומלץ לבדוק את ההתאמה לפני ההתחברות וניתן לעשות זאת במספר דרכים כגון, בדיקת מחשבון אהבה, התאמת שמות, בדיקת התאמת מזלות, טארות. קראיה בכף היד או בקפה ועוד.

כמובן שתמיד יש יוצאים מן הכלל, אך אסטרולוגיה ברוב המקרים קולע בול – ואם אף צד לא מוכן לעשות וויתורים לטובת הצד האחר, מוטב לקחת צעד לאחור ולעשות חשבון נפש בדיוק כמו שיש חוסר התאמה בשאיפות היומיות. יש מזלות שהתנהגותם במיטה מאוד חשובה להן, ויש מזלות שזה רק אקסטרה בחיים שלהם – ולכן חשוב מאוד להבין עד כמה אתם מוכנים ללכת רחוק ועד כמה המיטה חשובה לכם להמשך החיים.


עמוד זה נצפה 54,200 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

One Comment

  1. ELA
    01/04/2020 @ 23:43

    זה האתר היחיד שמצאתי כאן דברים שהם ממש אמתיים
    כל הכבוד על האתר

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות