מזל אריה נקבה

Zodiac Leo Womanכשהיא קמה בבוקר היא מוכנה לתת את ההצגה הכי טובה שיש בסביבה, מטרתה שיעריצו אותו ושתקבל תשומת לב קצת יותר מאחרות, או יותר מדויק הרבה יותר. היא אוהבת לבלוט אך לא בצורה זולה, אלא בזכות השכל שלה וחוש ההומור שלה, בת מזל אריה מהירת מחשבה ותגובה, אינטואטיבית מאוד וגם רגשית.

היא מסוגלת להיעלב בצורה קשה מאוד אם ילעגו לה במיוחד בפומבי. אישה במזל אריה מרוכזת בעצמה מאוד, לעיתים אפילו היא פוגעת באנשים מבלי לשים לב, אך היא טובת לב ואדיבה, לא תעשה רע לאף אחד בכוונה בדרך אפילו אם מגיע לו, זה מתחת לכבוד שלה. לאחר שהיא מרגישה בנוח אם אדם מסוים בכל מערכת יחסים גם חברית וגם מינית הוא הופכת להיות עצלנית מעט ואינה משקיע את אותה האנרגיה שהשקיעה בהתחלה וכך גם יכולה להיכבות החברות, היא יכולה לקחת אתכם כמובן מאליו ואוהבת לשלו בסובבים אותה, צריך לשים אותה במקום כשזה קורה, היא מאוד אסרטיבית ותוקפנית כשצריך אז היזהרו בעימותים איתה ותנסו לשמור את השיחה ברמה של שיחה ולא ריב, כי בריבים היא לא תפסיד ויהי מה. אישה מזל אריה נאמנה כל עוד יש תשוקה וכיף, אם זה דעך היא כבר מחפשת טרף חדש.

הראש שלה עובד מאוד מהר והיא יודעת שהיא צריכה לעבוד קשה כדי להיות בעניינים. היא חייבת להיות במרכז העניינים כל הזמן וכשהיא לא אז היא לא תאשים את עצמה ועשה הצגת ראווה כדי לגרום לדברים להיות כפי שהיא רוצה שהם יהיו. ככל שהיא שואפת יותר להכרה כך היא תהיה אומללה יותר כי הדברים לא תמיד מסתדרים לפי התוכניות שלה ובעיקר בענייני כספים, מאוד מרושלת ובזבזנית, אוהבת נוחות ומותרות ותשקיע רבות באירוח חברים.
רצוי להצחיק אותה כל הזמן זהו הדבר העיקרי שקונה אותה וכמובן להפגין שהיא היחידה בשבילכם כי אם לא תיעלם מעינכם כאילו בלעה אותה האדמה, היא אוהבת לפעול ולעשות ולא תבזבז את זמנה על אדם שלא מעניק לה את כל אבל כל תשומת הלב שלו, כמובן שאם תציקו לה יותר מידי זה רע באותה מידה, היא חייבת להרגיש גם חופשייה. הרפתקנית מטבעה ושונאת שיגרה, אוהבת טילים ופאר. טוב הלב שלה גם בולט באהבה לבעלי חיים וילדים ויכולה להיות אימא מצוינת שדואגת לילדים שלה כמו לביאה אמיתית.


עמוד זה נצפה 103,667 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2.33 out of 5)
Loading...