מזל בתולה זכר

Zodiac Virgo Manבן מזל בתולה אינטליגנטי באופן בלי רגיל, חד ואנליטי, מבחין בכל דבר שאחרים לא שמים לב, השכל שולט עליו, מכיוון שהוא מעשי הוא צובר ידע ואינפורמציה אשר תקדם אותו בחיים. הכסף הוא אחד הדברים החשובים ביותר עבור גבר במזל בתולה וכשהוא פוגש אדם ישר מתעניין במה הוא עובד, כמה כסף יש לו וכיצד מסתדר מבחינה כלכלית.
דבר אחד הוא שונא זה שמבזבזים כסף בלי לחשוב, המעשיות שלו מעל הכול ואף אדם לא יכול לשכנע אותו לעשות דבר לא פרקטי או ללא תועלת. המוח שלו כל כך חד שהוא מצליח בשנייה לחשוב על כל התועלות וכל הסכנות שיש בצעד שהוא רוצה לבצע או שאדם אחר רוצה לבצע, אם אמר את המילה “לא” סימן שהוא יודע ואי אפשר לשנות את דעתו בעניין. הוא בררן לגבי כל דבר בחיים אבל בייחוד לגבי חברים ואינו סולח על טעויות שחזרו פעמיים. הוא כל כך ביקורתי שהוא מצפה שמי שקרוב אליו יחיה לפי הסטנדרטים שלו תוך כדי שהוא לא מפסיק לבחון, דבר זה עלול להרחיק אנשים רבים בעיקר נשים, מחמאות קשה מאוד להוציא ממנו.

גבר במזל בתולה מאמין שכמו שאסור לבזבז כסף כך גם אסור לבזבז זמן והוא מפיק את מלא התועלת כדי לקדם את ענייניו, הוא אוהב סדר יום קבוע ואוהב מאוד לשמור על הבריאות, אדם אשר פוגע בעצמו כמו עישון סיגריות ואלכוהול לא יהיה חבר שלו כנראה. נשים זו המטרה השנייה שלו לאחר כסף וקריירה, ואם יש לו את המצב רוח הנכון הוא אשף בחיזור אחר נשים מכיוון שהוא עדין ויודע בדיוק מה עליו לעשות. גבר מזל בתולה זכר כמו בת מזל בתולה ימצא את עצמו רווק עד גיל מאוחר מכיוון שהוא כל כך בררן וממש עסוק בניהול קריירה מצליחה, הם מאוד אחראים ורציניים. בקריירה לרוב הוא יהיה מס’ 2 בכל מוסד או ארגון, המעשיות, השיטטיות והארגון שלו מושלמים אך מרוב שהוא צנוע הוא אינו זוכה להכרה מספקת. זכר במזל בתולה הוא המזל החרוץ ביותר, המצפון שלו מאוד מפותח והמינות שלו לפני הכול. לפני כל מטלה הוא מתכונן בכבד ראש, הוא שונא להיראות לא מוכן לפני אחרים. בן מזל בתולה לא נראה בפגישה ראשונה עם אישה הגבר המושלם, הוא שקט ואינו אוהב ללכת לפי החוקים, הוא בוחן את האישה וגם אם לא מצאה חן בעיניו ישמור על כבודה.
תמיד יהיה נעים עם נשים, ינסה לגרום להן להרגיש בנוח ואינו אוהב לבלוט בחברה, אפילו כשהוא מתעצבן יודע להתאפק. ההופעה האישית מאוד חשובה לו ולא תמצאו אותו לעולם עם זיפים או זקן, לא יהיה לבוש באופן מרושל אך גם לא ילבש דברים יותר מידי בולטים.

הוא אינו עקשן ולא ירדוף אחרייך, הוא מתכנן את מהלכיו כך שבעצם הנשים ירדפו אחריו, היתרון הבולט שלו שהוא לא מסוג האנשים אשר מתלהבים בהתחלה ואחר כך דועכים, הוא אדם רציני אשר רוצה קשר רציני עם כל החסרונות שבעניין. גבר במזל בתולה אשר החליט להתחתן בדק קודם לכן במשך שנים רבות זאת האישה המתאימה עבורו, אם היא תעזור לו בקריירה שלו, אם הם באותו ראש, אם הבית שתקים יהיה כזה שיאפשר לו להמשיך בעיסוקיו, בתמורה הוא מציע נאמנות ובטחון אך היא תצטרך להבין שהוא ממש כמו אבא בזוגיות, דואג לך לכל פרט הכי קטן בתנאי שתתייחסי אליו בכבוד ולא תצאי לבלות עם חברות במועדון. הביטחון הכלכלי לא מתבטא אצלו בחיי מותרות אלא שיהיה כל מה שצריך להיות. המיתוס שהוא קמצן אינו בדיוק נכון, לא תמצאו אותו נוסע במחלקה שלישית ברכבת אלא פשוט אוהב לקבל תמורה מלאה לכספו. לגבי אהבה הוא ישר והגון לפחות בגיל מבוגר יותר ואינו אוהב משחקים, הוא מאוד מוסרי אך לא רומנטי.


עמוד זה נצפה 98,813 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 3.17 out of 5)
Loading...