מזל דגים זכר

Zodiac Pisces Manכמו סמל המזל הוא מלא סתירות, הוא יכול לאמור משהו אחד ולעשות משהו אחר, הוא רואה את המציאות באופן רגשי וסובייקטיבי ולכן לא מצליח לשפוט את המציאות באופן חד אלא כפי שהוא היה מעוניין שהמציאות תהיה. זו הסיבה שהוא יכול להעריץ אנשים מסוימים רק בגלל פרט אחד שהוא אוהב או אהב בהם פעם, והדבר תקף גם לגבי אישה שנמצאת איתו.

הוא מסוגל לסלוח לה על כל דבר מכיוון שהוא באמת מאמין שהיא מושלמת אפילו אם עשתה טעות, הוא נמשך בייחוד לנשים שהן מעט רעות ושתלטניות. למרות שהוא נראה מן הצד כמו אחד שמחפש הרפתקאות ההפך הוא הנכון, השקט והיציבות עושים לו טוב. לגבי נאמנות מזל דגים גבר הוא קצת מושפע ונסחף בקלות להרפתקאות חדשות, רק אם ירגיש אהבה אין סופית והכי חשוב יציבה אז אולי יחליט להשתקע. גבר מזל דגים אוהב לפנק והתפנק בכל טוב, משקיע במתנות ובמותרות, הכול בשביל ההרגשה הטובה.

בן מזל דגים מאוד מאוד מושפע ואם הסביבה שלו אלכוהוליסטים הוא יהיה גם ואם גאונים ומתמטיקאים גם הוא יהיה, והוא יוביל באותה קבוצה עם הכריזמה שלו. אם הוא מסוג הדגים ה”טוב” אז הוא יקריב את עצמו לטובת האנושות או יהיה יוצר מוכשר, בעסקים הוא פחות מוכשר בגלל חוסר הארגון והסדר שלו ועוד סיבה היא שהוא ממש עצלן ומחפש תמיד את הדרך הקלה להתקדם, ושלא נדבר על להתחיל דברים, הוא מתמהמה ולוקח לו הרבה זמן להחליט להתחיל לעשות משהו. אחת הבעיות הגדולות שלו היא מלבד אי היכולת להחליט היא שהוא חסר עמוד שידרה, אומר משהו אחד ומהר משנה את דעתו מבלי להיות מודע, נסחף למשהו חדש.
אם מזל דגים זכר הוא במצבו השלילי וזה יכול לקרות לו במהלך חייו אז הוא יכול להתדרדר לתהומות העמוקים ביותר, אלכוהול וסמים בהחלט עומדים על הפרק, מומלץ למזלות אלה להתרחק מן הדברים האלה כי הוא מתמכר מאוד מהר לכל דבר בין אם דברים רעים ובין אם טובים ואפילו לאנשים מתמכר.


עמוד זה נצפה 50,741 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...