מזל דלי נקבה

Zodiac Aquarius Womanבת מזל דלי רוצה שיתייחסו אליה בכבוד רב ולא יראו בה גוף יפה אלא גם את השכל שבה וזה העיקר, לשכנע אותה שאתה מעוניין בה זו מטרה לא פשוטה, מפני שהשכל שולט בה והיא לא נסחפת אל כל הרפתקה. אם קנית את ליבה והצלחת לשכנע אותה שאתה לא מעוניין בה ללילה אחד היא תיתן לך את נשמתה. אישה במזל דלי היא ישרה ואינה יודעת לשקר.


עמוד זה נצפה 92,777 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 2.62 out of 5)
Loading...


בת מזל דליתנסה ליפות את הדברים אך תמנע מלשקר, היא שוחרת אמת מטבעה ודורשת זאת מהסובבים אותה. היא אוהבת להיות מעורבת חברתית בכמה שיותר מישורים ותשמח להיות מוזמנת לאירועים חברתיים בתנאי שיהיו שם אנשים מנומסים. מזל דלי אישה אוהבת אנשים ואוהבת לעזור להם אפילו אם היא לא מכירה אותם כלל, אופי אלטרואיסטי שאוהב לתת. היא גם לא מפונקת כלל ואין לה בעיה לעבוד קשה בזמן שרוב הנשים בכל המזלות היו אומרות שזו עבודה לגבר היא תפשיל שרוולים ותעשה את העבודה, כדי להראות שהיא אינה תלויה באף אחד ותוכיח את עצמאותה.


עמוד זה נצפה 92,777 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 2.62 out of 5)
Loading...


הצד האלטרואיסטי והאכפתי שבה לא מסתכם רק בקרובים אליה, היא מנסה כל הזמן להפוך את העולם למקום טוב יותר ורוצה צדק חברתי ואף יותר מזה, אוהבת לשמור ולהגן על החלשים אך היא תמיד תשתדל לא לקחת ללב. מזל דלי נקבה היא רחבת אופקים ומקבלת כל אדם מבלי דעות קדומות, היא עקשנית ברמות בלתי רגילות ובאותה מידה גם בלתי צפויה כך שלא ברור מתי היא עלולה לשנות את דעתה, מה שבטוח שהיא לא תתפשר בעניינים של עיקרון או אידיאולוגיה בשביל שום דבר. בת מזל דלי מאמינה בתורת הנסתר ובכך שיש משמעות לדברים ואפילו עובדות לא יצליחו להזיז אותה מן האמונה הזאת. לגבי חתונה כמו כל דבר בחייה היא מתקשה להחליט ומעדיפה להתחתן בגיל מבוגר, היא מחפשת את הגבר שיהיה גם חבר אמיתי ולא רק בן זוג.
היא מסוגלת להיות נודניקית גדולה בעניינים הנוגעים לה ולא תרפה עד אשר תשיג את מבוקשה, ממש פריק קונטרול שרוצה שהכול יהיה מסודר ומושלם, ואם זה לא כך היא מתוחה ועצבנית ופשוט אי אפשר להתקרב אליה עד שהעניין פתור. היא מתעבת אנשים שטחיים שעסוקים כל היום בכסף, יופי וטיפוח, היא אישה של רוח שאוהבת ללמוד ולהיחשף לרעיונות חדשים ועוד יותר היא אוהבת לשתף את הידע שלה הלאה.


עמוד זה נצפה 92,777 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 2.62 out of 5)
Loading...