מזל טלה גבר

Zodiac Aries Man
מזל טלה גבר הוא האנרגטי, אימפולסיבי ותוקפני, חוסר המנוחה שלו והשחצנות מאוד בולטים, לעיתים יהיר ובלתי מעשי. יש למזל טלה גבר תנודות חזקות במצב הרוח, לעיתים הוא הכי נדיב ונחמד שיש ולעיתים קרובות לפעמים הוא זועף. מזל טלה גבר קודר וקמצן תלוי איפה ומתי, לא משעמם איתו זה בטוח. פורץ מוסכמות ולא מפסיק לסקרן ולהפתיע, הוא חייב אקשן ואוהב מין באותה מידה.
גבר מזל טלה אוהב מין במקומות פתוחים, בשירותים או כל מקום אחר והכול ספונטאני וסוחף. מזל טלה גבר חסר סבלנות ומאוד שתלטן אם נדמה לו שאת טועה ינסה להשתלט בצורה לא יפה על דעותייך ומעשייך ובצורה יהירה יטען שבטוח שהוא צודק. מזל טלה גבר ידוע בקנאה ומקנא לא רק בך אלא גם באוטו החדש של חברו וכל דבר שאין לו, והוא מצפה להתמסרות מוחלטת ונאמנות אך הוא בעצמו מתמכר לעיתים לבגידות ופשוט חייב אקשן מחוץ לזוגיות, השגרה אחד האויבים הגדולים ביותר שלו.
מזל טלה גבר חזק, גברי והחלטי, טוב לב וישיר, כשהוא רוצה משהו הוא שועט לעברו ולא מרפה עד שהוא משיג את מבוקשו, הוא לא יכול לשמוע את המילה “לא”, ואם תתווכחי איתו הצד הלא נעים שלו יבוא לידי ביטוי, יכול להיות תוקפני מאוד ואף להשפיל, אך הוא לא רע לב פשוט חושב שהוא יודע יותר טוב ממך, ויכוחים הם על סדר היום עם בן מזל טלה. גבר מזל טלה במיטה מסתער על המטרה ואין לך אפילו זמן לסרב לו ותוך כדי המתקפה את מגלה שאת מגיעה לשיאים חדשים שלא תשכחי בקלות, פשוט חייתי. כדי לשמור על מזל טלה גבר שלא יברח חייבים להתחנף אליו ואל תטעי הוא לא טיפש כלל ובעל אינטואיציות גבוהות מאוד הבעיה היחידה שהוא תופס מעצמו וזה גיד אכילס שלו, מחמאות קונות אותו אם את מתכוונת לזה, אוהב שסוגדים לו. אישה אשר רוצה חיי בית שקטים לא רצוי שתתקרב לבן מזל טלה, רודף אחרי אקשן, פעילות, אדרנלין וממש פצצה מתקתקת שבכל רגע עלולה להתפוצץ,

אך מאחורי המסכה של החספוס והתוקפנות יש ילד קטן שרק רוצה תשומת לב ושידאגו לו ורק אז הוא יפתח ויתגלה הצד הרך והמתוק שבו ואפילו נאמן. גבר טלה מצחיק מאוד, מגיב מאוד מהר, חד וישיר, אוהב להרשים וכל הזמן מחפש מטרות חדשות לכבוש, מלא באנרגיות בשביל בן זוגו גם. בן טלה שונא צביעות ואוהב להגיד לאנשים בפרצוף את שעולה במחשבתו. בעל כשרון ניהול טבעי על אנשים ובדרך מאוד מצליח בחייו אך בדרך כלל לא חוסך ולא חושב רבות על המחר, אופטימיות זה השם השני שלו.
[google+1]
[facebook_like_button]
עמוד זה נצפה 64,806 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2.80 out of 5)
Loading...