מזל טלה אישה

Zodiac Aries Woman
אתם צריכים להיות זהירים כי טלה אישה כי קשה מאוד לקרוא והיא יכולה להיראות קשוחה, קרירה ואפילו נדמה שהיא לא אוהבת גברים אבל זה לא אומר כלום. בת מזל טלה משתמשת בפיתוי כדי לתפוס אותך, היא משדרת דברים מסוימים שהיא רוצה שתראו ומסתירה דברים אחרים שהיא לא מעוניינת שתראו. טלה אישה היא ממש שחקנית מצוינת, דרמתית, הפכפכה, רגזנית ומרתקת.
בת מזל טלה יכולה להחליף התנהגות רגשית במהירות כך שאם אתם מחזרים אחריה אתם לא מבינים מה קרה ואפילו נבוכים, מזל טלה אישה רוצה כניעה מוחלטת למצבי הרוח הגועשים שלה, היא אימפולסיבית מאוד במיוחד כשהיא מדברת שמים לב לזכך, ולפעמים אפילו לא מעניין אותה מה היא אומרת מרוב אימפולסיביות, היא מסוגלת להעיר כל גבר אדיש. צריך לדעת להתמודד איתה בצורה חכמה כי היא מפגינה את קוצר הרוח שלה לעיתים קרובות.
מזל טלה אישה שופטת מאוד מהר מצבים ואנשים וברך כלל היא אכזרית מאוד וממש לא חושבת פעמיים לפתוח את הפה ולהנחית מהלומה מילולית קשה שמשאירה את הצופים המומים. כאשר מזל טלה אישה מתעוררת בבוקר היא עצבנית לעיתים ואי אפשר להתמודד איתה, זה ממש שדה קרב והיא מנצחת בו תמיד, אתם חייבים לזוז הצידה עד שהיא שבעה מן המתקפה. היא רוצה לשלוט בך ובדעות שלך ואם תתנגד היא עלולה לתקוף, התוקפנות עלולה להרתיע אתכם, אם הצלחתם להתמודד עם המתקפות אז תמצאו שהיא שווה את המאמץ. היא אולי עושה הצגות שהיא אמיצה ולא איכפת לה מכלום אך יש לה לב רחב מאוד. היא אוהבת כל פעילות פיזית שיש כמו פעילויות ספורט שונות, טיולים בטבע, אתגרים כמו טיפוס ותחרויות והכי אוהבת מין. אישה מזל טלה מאוהבת באהבה, ברומנטיקה ובמין. היא מתענגת על מין כמו על ארוחה טובה, אל תשחקו איתה משחקית כשהיא מעוניינת בכך זה כאן ועכשיו, אם תדחו את הרגע היא עלולה להתאכזב ממכם ולהיעלם.

מזל טלה אישה רוצה מאהב שימלא לה את כל התאוות, היא לוהטת כמו לבה שברגע זה יצאה מהאדמה, נאמנה ובעלת מודעות עצמית גובהה. בת מזל טלה מחפשת אקשן ותמיד מנסה להימצא היכן שקוראים דברים מעניינים ואיפה שהכול תוסס, עליכם ללכת איתה למקומות אלה והיא אפילו לא הגיונית לפעמים בעיקשות שלה להימצא במקומות אלו אך אם לא תזרמו היא תתעצבן ותלך אפילו לבד. אישה טלה אוהבת ומחפשת שאנשים יעריצו אותה ובמיוחד מבן הזוג שלה, היא אוהבת מחמאות מכל סוג, אם תתחנפו לה ותחמיאו לה על הגוף שלה אזי קניתם אותה, היא עסוקה במראה שלה מאוד וכל מקום שיש מראה אתם תראו אותה מתגנדרת שם.

מזל טלה אישה לא אוהבת לשים איפור אבל יודעת להרביץ הופעה. אישה מזל טלה מתענגת ומתגרה מגופה שלה ונהנית כשהיא מושכת אנשים סביבה, גבר שיצליח לתפוס אותה הופך להיות סגן בשלטון ואם הוא לא מסכים אז יהיו לו צרות שלא יגמרו עד שייכנע באופן מוחלט. מזל טלה אישה מתייחסת אל כסף כאילו שזה שום דבר וממש לא “דופקת חשבון” יותר מידי על קניות, וכך היא גם בשאר הדברים, אימפולסיבית לכן כשבת מזל טלה נכנסת לחופה היא נכנסת למצב שבוא היא לא עצמאית וצריכה לרסן את עצמה וזה לא קל כלל. אישה במזל טלה לא משתנה הרבה אם הגיל, תמיד נשארת אנרגטית, קצרת רוח ותמיד אופטימית. אדם אשר יכנס איתה למערכת יחסים ימצא את עצמו עסוק כל הזמן בריבים קטנים, לעשות אהבה סוער וגם קצת קינאה. מזל טלה אישה היא אישה אמיתית שתלך איתך באש ובמים ותמיד ישרה וישירה, כל מה שנראה לה היא אומרת בפנים גם אם זה נשמע טוב וגם אם לא, אפשר לקרוא לזה חוסר טאקט אבל לא כך הוא המצב היא פשוט לא אוהבת שיש דברים שהם לא ברורים ואוהבת את הכול ישיר וחד וחלק.