מזל מאזניים זכר

Zodiac Libra Manחייו של בן מזל מאזניים כמו נדנדה, הוא כל הזמן מנסה לאזן את חייו כך שיהיה סדר ואיזון, מפני שהוא דוחה דברים וקשה לו לעמוד בהתחייבויות הוא כל הזמן מחכה לדקה ה90 ואז נותן גז, הוא אינו תחרותי או ספורטאי מצטיין, מעדיף משחקים אשר מגרים את השכל. גבר מזל מאזניים מעריך חכמה באנשים ובבנות זוג יותר מכל דבר אחר וישאף להיות עם אנשים אינטלקטואלים אשר יש לו מה ללמוד מהם.

אחד הקווים האדומים אצלו הוא עקרון הצדק, ההגינות והיושר, הוא ילחם ויתרעם על כל חוסר צדק גם אם זה לא נוגע לו, ממש שוחר שלום וצדק אמיתי. מכיוון שקשה לו להוציא לפועל את אשר חושב קשה לו להיות בוס אסרטיבי ולרוב יהיה לידו מישהו אשר יעשה זאת, הוא נעים הליכות מידי בכדי לעשות זאת. למרות שיש לו צדדים מאוד נעימים באישיות אם יש חוסר צדק או היגיון או שיש מישהו אשר מנצל את טוב ליבו או של חבריו הוא יכול לגלות צד אשר אינו אוהב לחשוף יותר מידי ויכול להיות תקיף ואגרסיבי יותר אפילו מבן מזל טלה.

גבר במזל מאזניים רואה את המציאות כפי שהיא ומשתדל לא לערב רגשות כלל אפילו אם לא מסכים עם טיעון מסוים יקשיב בנימוס רב וירצה לשמוע את כל הסיבות הגורמות לכם להאמין במה שאתם אומרים. גבר מזל מאזניים מומחה לאהבה וידע בדיוק כיצד למשוך אליו אישה אם חפץ בה, הבעיה היא שהוא לא החלטי, קושי לקחת אחריות על החלטות שביצע, לאחר שהאישה נענית לחיזוריו הוא שוב אינו יודע אם הוא מעוניין או לא וזה עלול לעייף כל אדם, לכן עלול להראות לא ציני בכלל בהרבה מן המקרים, פשוט קשה לו להתחייב לכן אסור ללחוץ עליו בשום צורה וכך הם כל מזלות האוויר, דלי, תאומים ומאזניים.
מזל מאזניים זכר שונא רגשנות יתר ואישה אשר יודעת לעשות הצגה של רגשי ומספיק אסרטיבית יכולה לשלוט בו כמו בובה על חוטים, התנאי הוא שלא תהיו בתחילת הקשר כי אז הוא בן מזל מאזניים יברח ממך בשנייה, אך כשהוא עמוק בתוך הקשר אין הוא מסוגל להתנתק, ממש נמנע מרגשנות. הוא מעריך יציבות באנשים ונמשך לכך וכמובן לביגוד חושפני…


עמוד זה נצפה 76,339 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2.20 out of 5)
Loading...