מזל סרטן זכר

Zodiac Cancer Manגבר מזל סרטן סגור וחשדן, לא נפתח באמת אפילו עם החברים הכי טובים שלו. לעיתים הוא יכול להיראות חברמן וכיפי אך הוא בעל מצבי רוח רבים ויום אחרי הוא יכול להיות סגור ואנטי, בלתי צפוי ואינו שולט ברגשות שלו. מזל סרטן זכר הוא אידיאליסט מטבעו, פטריוט ונאמן לקרובים אליו ואל מולדתו.
הוא לא שוכח מהיכן הגיע ותמיד יש לו מזכרות שיזכירו לו את עברו, תמונות וחפצים אשר נותנים לו יציבות.
כשיש לו מצב רוח רע רצוי לא להציק לו ולהיות חם אליו אחר יתקוף אך אם תתקפלי מהר הוא יבקש סליחה, הוא עדין ורגיש במיוחד לנשים, גבר של פעם שיודע לתת לאישה את תשומת הלב המגיעה לה אך כשאתם כבר ביחד הוא יכול להיות מציק ואובססיבי במיוחד כשהוא לא מקבל תשומת לב, קנאי ואם לא תשימי לב אליו הוא ייסגר ולא תצליחי אפילו לדבר איתו כי הוא לא יספר לך.

בן מזל סרטן מתלבש בצורה פשוטה ואוהב את החולצה הישנה שהיה לובש בצבא, לא “מרביץ הופעה” גם כשצריך, פשוט לא איכפת לו. הוא דעתן מאוד וכשהוא מאמין במשהו ינסה לשכנע וגם יצליח כי הוא יודע לסחוף אחריו אנשים, אם בת הזוג מתווכחת איתו הוא לא ירפה עד שיהיה משוכנע שהשתכנעת שהוא צודק, אם לא יהיה משוכנע הוא יכול לחזור על אותו הריב מספר ימים ברצף.
גבר במזל סרטן מקשיב מצוין לצרות של אחרים יותר מכל גבר אחר וגם אוהב לעזור לחברים הטובים שלו. בן מזל סרטן זריז מחשבה ויודע לפתור כל בעיה מהר במיוחד בעניינים של ניהול וחשבון, אך למרות זאת הוא מאוד שמרן ואינו עושה מהלכים כלכליים גדולים, זהיר בכספו ואוהב לשמור עליו מתחת לבלטה שנים רבות. יש לו זיכרון חד מאוד במיוחד לפרצופים ויכול לזהות מישהו מכיתה א’ בגיל 40, אינו יכול להיפרד ממנהגים ומכרים, מסוגל להרים טלפון לחבר שלא פגש 10 שנים וירצה להעלות זיכרונות, זהו אדם אשר דבוק לעבר.

בן מזל סרטן באהבה יציב מאוד, נאמן ולוקח ברצינות נשים, הוא לא אוהב סטוצים והוא מצפה ממך לנאמנות מוחלטת זה מה שנותן לו בסיס לחיים. מזל סרטן גבר אינו שוכח דבר ואם יגלה בגיל 50 שבגדת בו בגיל 25 יכול לעבור משבר ולהתגרש ממך, לא יכול לסלוח על בגידה באמונו. הוא די גזען ויהיר, מזדהה עם הקרובים אליו בלבד ורק הם מעניינים אותו, כל מי שהוא לא מכיר אויב שמסכן את הממלכה שלו. בן מזל סרטן מסובך מאוד אך הוא רגיש, אוהב, תומך, אבא נפלא ומאידך אדם רגזן, ציני, נוטר טינה, עקשן, כבד ומרובע, תהיי איתו בסדר והוא יהיה איתך, לא תהיי איתו בסדר הוא ייעלם כמו באטמן בחשיכה.


עמוד זה נצפה 66,913 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3.00 out of 5)
Loading...