מזל סרטן נקבה

Zodiac Cancer Womanנקבה במזל סרטן סהרורית מאוד, בעלת מצבי רוח משתנים ורגישה מאוד. היא תלויה בתמיכת הקרובים אליה. אסור ללעוג או לצחוק על בת מזל סרטן, היא נעלבת בקלות ולא תסלח לכם לעולם על התנהגות מסוג זה, אם יש לכם חוש הומור גס, ואתם אוהבים לצחוק ליד אנשים, אתם לא מתאימים אל מזל סרטן אישה.
כל דבר טוב או רע אשר קרב בחיים של אישה במזל סרטן נחרט בזיכרונה, ולא ניתן להסיק אותו. על זיכרון טוב מתענגת כל היום כשמצב הרוח שלה טוב ותמיד היא מתגעגעת לעבר, אם הזיכרון רע אז זה טראומה לכן לא כדאי לכם לפגוע בה. מזל סרטן נקבה זוכרת הכול ממש ולמעשה יש את אחד הזיכרונות הטובים ביותר בגלגל המזלות ומסוגלת לשנן בעל פה סרט טלוויזיה בלי שום בעיה. החיים שלה מבוססים על העבר שנותן לה המשכיות, מאמינה בגלגולים וקרובה מאוד למשפחתה ולעיתים יותר לאלו שפטרו. המקדש של בת מזל סרטן הוא הבית שלה והיא ממעיטה לצאת ממנו, ביתה עמוס בחפצים אשר אוספת ולא יכולה להיפרד מהם, המקרר שלה מלא עד קצות המדפים והיא מבשלת מצוין.

בשבילה אין מקום יותר טוב מן הבית שנותן לה ביטחון נפשי יחד עם החפצים שהיא אוספת, סביר גם להניח שיהיו לה תמונות של קרובי משפחה אפילו מדורות קודמים. היא אוספת לא רק חפצים אלא גם כסף בצד שנותן לה ביטחון אך אם היא נפגעת רגשית, לדוגמה פרידה היא מבזבזת ללא תקנה כדי לנחם את עצמה. נקבה מזל סרטן היא אשת סוד וכמו שהיא מצפה שיהיו רגישים ודואגים איתה כך היא עם אחרים, אפשר לספר לה סודות בלי לדאוג שתשמעו אותם שוב והיא לא תפסיק לדאוג לכם לכל פרט הכי קטן עד שלפעמים זה כבר מעצבן. אישה מזל סרטן בחברה מאופקת ובוחנת את כולם ולא נפתחת כלל, את הצד הפנימי חושפת אך ורק בפני ידידי האמת שלה, בבילוי היא רוצה רק מכרים ותיקים, היא מאוד רגשית וכשהיא מדברת היא נסחפת וצוחקת בקול רם, מספרת על כל הפרטים הקטנים עם כל המשמעויות הקטנות שמאחורי הסיפור בצורה ארוכה ומעניינת, בילוי בבית הוא המקום המושלם עבורה עם בן זוג כמובן ויין טוב. חייבת היא אדם רך ואוהב אשר ייתן לה תשומת לב תמידית, אדם קר או אגרסיבי לא יחזיק איתה שבוע אחד.

אצל בת מזל סרטן באהבה כמו הכול שחור או לבן, הכול או כלום, אם התקרבתם ואתם יחד היא ממהרת להתחתן ולתת את הכול מעצמה והיא מצפה גם לאותו הדבר, אם תאכזב אותה היא תסתלק סביר להניח כי לא תסמוך עליך יותר לעולם, היא לא שוכחת כוויה לעולם. מזל סרטן נקבה צנועה, נעימה, יודעת להקשיב ולתמוך, אוהבת לאהוב, תמימה, ביישנית ותמיד רוצה להיות בזרועות שלך במיטה או בספה כשהאור עמום ויש מוסיקה או סרט טוב. אישה מזל סרטן היא אובססיבית באהבה ותתמוך בך בכל מצב גם אם תיפול היא תהיה לצידך. היא חייבת להיות קרובה לקרובים אליה כדי להגן עליהם במקרה הצורך, היא רוצה ילדים עם אדם אמין בדחיפות ולזה היא שואפת כשהיא קמה בבוקר והיא מוכנה לעשות הכול כדי להשיג אחד. היא מינית מאוד ולמרבה הפלא כמה שהיא כבדה במיטה היא יכולה להיות אשפית, כל מה שדורש בן הזוג הוא מקבל (בדרך כלל מבלי לבקש כלל) היא תעשה הכול כדי לספק את בן הזוג ושהיה מרוצה ממנה ובתמורה היא דורשת יחס חם כל הזמן. אישה אמיתית וטובת לב שתתן יותר ממה שיש לה בזוגיות ובמשפחה.


עמוד זה נצפה 85,273 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4.56 out of 5)
Loading...