מזל עקרב זכר

Zodiac Cancer Manגבר במזל עקרב הוא כמו אישה במזל עקרב, המזל המיני ביותר בגלגל המזלות, כל הדחפים שלו שמניעים אותו הם מין וכמובן יציבות מכיוון ששיך למשפחת המזלות היציבים, למרות שהוא עצמו יכול להיות מעט הפכפך מכיוון שרגשותיו שולטים בו. כמה שהוא רגשי הוא מסוגל לשלוט ברגשות שלו והוא לא מראה החוצה נקודות תורפה.
גבר מזל עקרב מנצל את יכולת החדירה לנפש הזולת להנאותיו האישיות ולאינטרסים שלו.

בן מזל עקרב הוא המזל התאוותן ביותר שיש וכשהוא אוהב משהו הוא מתמכר אליו, מין ונשים זה במקום הראשון. הוא מקרין עוצמה וחושניות גברית ומצליח להפנט כל מי שנמצא סביבו תוך כדי שהוא מפעיל מניפולציות בכדי לתמרן את הסובבים. אפילו שהוא רוב הזמן מצליח לשלוט בעצמו אם אישה תשדר רמזים מיניים קלים ביותר, הוא מסוגל לתקוף אותה כמו אריה אשר צד אנטילופה בספארי, הוא פשוט מתקשה להחזיק מעמד מול התאוות שלו. גבר מזל עקרב בונה את חייו בשיטת הכול או כלום, אם אישה נענית לחיזוריו ייתן לה את היחס הטוב ביותר אך יצפה שתעשה כל מה שהוא אומר, אם תשחק איתו משחקים הוא יכול להיות רשע ואפילו לא לשלוט בעצמו ולאנוס אותה (תלוי כמה הוא מרגיש איתה בנוח).
הוא פשוט מסוגל לעשות הכול בכדי להכניע אישה וזוהי החיסרון הגדול ביותר שלו, הרצון לשלוט ללא עוררין בבת הזוג וגם בסביבה. מזל עקרב גבר בעל הזיכרון כמעט הכי טוב שיש אם לא הכי טוב שיש בכל המזלות והוא לא ישכח דבר לעולם גם אם זה טוב וגם אם זה רע, אם פגעתם בו הוא מסוגל להיות האויב הכי גדול שלכם, העקשנות והתמדה הם הכלים הכי חזקים שלו בכדי ללמד אתכם לקח על מה שעשיתם והוא ממש אוהב לנקום וכמה שיותר כואב יותר טוב.

מי שרוצה להיות חבר שלו או בת זוג שלו צריכים להתאמץ לא להתעמת איתו. הוא תקיף ואמיץ ובשבילו זה עניין של חיים ומוות כל ריב או ויכוח ואין לו רחמים או מעצורים כלל. הנטייה שלו לאכזריות מתבטאת לא רק בדיבורים אלא גם במעשים לעיתים קרובות והוא נהנה כאשר אחרים סובלים בייחוד אלה אשר לפי דעתו מגיע להם לסבול, מאוד סובייקטיבי. כמו כשכבר אמרנו הוא תאוותן ומתמכר לתענוגות כמו מין ונשים כך הוא גם מתמכר לעיתים קרובות גם לאלכוהול, עישון וסמים אך במקרה שלו בדרך כלל גם מצליח לצאת ממצב זה לאחר שמיצה אותם מכיוון שיש לו את כוח הרצון ויכולת ההחלטה החזקים ביותר מכל המזלות.
בחזרה לענייני אהבה, מזל עקרב זכר לא יקבל לא כתשובה ואם תתעמתי או תסרבי לו ייעלם בלי להסס ויתענג על הרגעים שבו את מתחננת לחזור למצב הקודם ואפילו יתעלל בך וגם אז לא יחזור כי הוא מסרב לחזור על טעויות. מזל עקרב גבר נוטה לעיתים קרובות להיות חסרי מצפון בדרכם להשיג מטרה, ערמומיים ואגואיסטים וזה קורה בעיקר כאשר הם רוצים להשיג בחורה חדשה וכאשר השיג אותה הוא כבר מחליט לאחר שנהנה אם מתאימה לו או לא, במצב שהוא מעוניין בקשר הוא יהיה רכושני וקנאי בצורות בלתי רגילות ויהיה קשה להוציא אותו מן הבית ובעיקר מן המיטה…


עמוד זה נצפה 78,891 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.00 out of 5)
Loading...