מזל קשת נקבה

Zodiac Sagittarius Womanאישה במזל קשת היא הכי רחבת אופקים והרפתקנית מכל גלגל המזלות, היא נדלקת כמו גז בישול ויכולה להתאהב באדם רק בגלל שהוא מצחיק ומלא באנרגיות וכשיש את התכונות האלה היא עלולה אפילו לא לראות את החסרונות, לגבי היציבות בת מזל קשת יותר בעייתית מכיוון שהיא שייכת למשפחת המזלות המשתנים והיא חייבת שינויים גם אם זה החלפת בן זוג.

השינויים יכולים להיות אפילו מידי שבוע ובין אם זה מעבר דירה ואפילו מדינה מבלי לחשוב הרבה, אבל אל דאגה היא אתם תישארו ידידים והיא אפילו תשמור אותך על אש קטנה אם היית בסדר, היא אינה בוכה יתר על המידה על אהבה שלא הסתדרה (כל האהבות) כי היא כבר באותו ערב יוצאת לבילוי ומכירה גבר חדש וכך המשחק מתחיל מהתחלה והיא לא שולטת בזה זהו הטבע שלה, היא פשוט לא מסוגלת להתחבר למשהו יציב וקבוע פשוט יורה חצים לכל עבר. מזל קשת אישה אוהבת “לדפוק” הופעה ושואפת לבלו כמה שיותר והיא משתמשת בכל כלי העומד לרשותה, אם זה הגוף שלה, איפור, צבעים נועזים במיוחד ואפילו בדרך כלל תצבע את שיערה לצבעים לא רגלים אפילו אדום.

ברגע שתשתעמם אפילו אם זה בפגישה הראשונה היא כבר תנפנף אותך ותקבע תוכניות יותר מעניינות הרי לא חסר לה מעריצים. בת מזל קשת ידועה בטוב ליבה ואוהבת בעלי חיים וטבע והיא ממש אידיאולוגית בעניינים אלו, חשוב לה צדק ותעשה הכול על מנת לעזור לחלשים. מזל קשת נקבה חייבת אנשים סביבה כל הזמן ואחת השאיפות הכי גדולות שלה היא להיות מפורסמת, משמע שכמה שיותר אנשים יכירו אותה ויידעו מי היא, ממש ללכת ברחוב ושבכל פינה מישהו יגיד לה שלום. אחת הבעיות של אישה מזל קשת היא שמרוב שקשה לה להתחבר באופן עמוק לגבר היא כמעט ולא נמצאת בתוך קשרים למרות שיש לה הכי הרבה מחזרים מכל המזלות, היא רוצה רק ידידים שתוכל לדבר איתם על רעיונות, אידיאולוגיות ופילוסופיות בנושאים שונים ומגוונים, לגבי מין היא אדישה מאוד ורק בתחילת קשר יש את הלהט הרצוי למשגל, מעטים הגברים אשר מצליחים למור על הלהט הזה. היא אוהבת לארח אנשים בביתה וכמה שיותר מכל הסוגים, יודעת לשתף פעולה למען מטרה אך יש לה בעיה שהיא יהירה מאוד למרות שלא למדה כמעט כלום כדי להצדיק תכונה זאת. היא אוהבת ויודעת להקשיב לבעיות של אחרים ועוזרת כדי לפתור אותם מכיוון שהיא עניינית.
אחד היתרונות או החסרונות שלה שלא ברור אם זה טוב או רע זה שהיא מאוד ישירה ופולטת ישר את אשר על ליבה ברמה של חוסר טאקט מכוון ולעיתים גם לא מכוון, אך הכוונות שלה הם כנות יושר וישירות וזה יכול לייבש ולהוציא את החשק גם למאהב הכי טוב שיש וזאת אחת הסיבות שבנות מזל קשת נשארות לרוב רווקות או גרושות במהלך חייהן. האגו החזק שלה שולט בה והיא נפגעת בקלות אם משפילים אותה, היא עושה הצגה של כאילו הכול לטובה אך אם היא נכנסת לקשר רציני (נדיר) היא נהיית תלויה בגבר ואם פוגע בה או עוזב אותה היא חווה התמוטטות כללית ושנים ארוכות היא פוחדת להתקרב לגברים עד לרמה שהיא הופכת להיות לסבית. מאוד קל לתפוס אותה ברשת על ידי מחמאות וגם להרחיק אותה על ידי פליטות פה מה שהיא לעצמה מרשה, לא בוגרת בעניינים רבים ולעולם לא תתבגר, האידיאולוגיות הגדולות חשובות לה בפועל מתנהגת כמו ילדה קטנה, גברים מניפולטיביים מצליחים לכבוש את ליבה ולנצל אותה בזמן שאת הבחורים הטובים היא מצליחה להבריח בעזרת קור וילדותיות, לא ברור מה היא רוצה מעצמה, בלתי אפשרי להבין אותה והיא מאוד הפכפכה ופוחדת ממחויבות.


עמוד זה נצפה 102,461 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2.60 out of 5)
Loading...