מזל שור זכר

Zodiac Taurus Man
מזל שור זכר אומנם לא המאהב הכי מדהים בעולם אך יש לו הרבה מה להציע, סובלני מאוד, מוכן להשקיע (לפחות בהתחלה) ואם הוא רוצה אותך הוא ישיג אותך וככל שתתנגדי כך הוא ינסה יותר, עדיף לך להיכנע מראש ופשוט ליהנות ממנו, הוא יכול לגרום לך להרגיש ממש מלכה ויודע לפנק.
תצפי לארוחת גורמה במסעדה אינטימית או ארוחה ביתית שהוא בישל עם סרט. כאשר אתם מכירים יותר טוב תגלי את הצד הפחות טוב שלו.
מזל שור זכר עקשן מאוד ואי אפשר להתווכח איתו, חסכן מאוד אך מוכן לשלם באופן מתוכנן ורק אם אפשר על מותרות. אם מתווכחים איתו הוא יהיה סובלני בהתחלה אך עד מהרה תגלי שהוא יודע להשליט את דעתו בכוח. אוהב מותרות, בגדים מעוצבים, אוטו יפה ואיכותי, רהיטים יוקרתיים ואם בחר בך סימן שאת מיוחדת. אם תשחקי בו משחקים הוא יעביר איתך את הערב ויום לאחר מכן ייעלם, הוא לא מבזבז את זמנו על שטויות, פרקטי מאוד והולך רק על מה שהגיוני ללכת עליו.
הוא כל כך בטוח בעצמו שהוא פשוט מרשים בצורה מיוחדת, לא מהסס לעשות צעד שגברים אחרים יהססו לעשות, ויש בסיס למעשיו, אין לו מעצורים מיניים והולך בדרך הישירה למעשיו עד אשר משיג את מה שרצה. גבר מזל שור זכר אוהב אוכל לא ברמה של סיפוק רעב אלא זה אחד מן התחביבים שלו, הוא אוכל ומתענג על כול ביס, עם העדפה לבשר מובחר ולכן יש לו נטייה להשמנה. מזל שור גבר הוא אמיתי וכנה ואין צורך לעשות הצגות לידו, כי פשוט תרגישי מיוחדת כמו שאת בסביבתו. הוא חוסך את הכסף שלו כדי לקנות לך טבעת יהלום או אוטו חדש. מזל שור גבר חרוץ מאוד ותמיד מחפש איך להתקדם בחיים. כשהם נהיים חולים זה לזמן ממושך והוא מצפה שתטפלו בהם.

קשה לו לסלוח וכשהוא מתרגז הוא מנפח את זה לרמות טונים גבוהות, ממש מלחמה, תנסי להיות עדינה וסובלנית איתו ולרצות אותו אם את מעוניינת בו אך לרוב הוא שקט. יש לו כוח רצון חזק ועקביות במעשיו, מרוכז בעצמו אך לא שוכח אותך אף פעם, יגן עלייך באש ובמים כל עוד לא תאכזבי אותו. מזל שור זכר נוטה להתייחס לאנשים כאל אובייקטים או חפצים ואם תשתפי פעולה עם עניין זה אז זה יתגבר, אך צריך לעשות זאת בחוכמה. בן מזל שור זכר איטי בתפיסה ובמחשבה ולוקח לו הרבה זמן להסתגל וללמוד משהו חדש אז צריך להיות סבלניים איתו, אם הוא שם סימן שהוא מעוניין, תני לו זמן והוא יתגלה כבן זוג מושלם שלא מפסיק להשקיע בך.
[google+1]
[facebook_like_button]
עמוד זה נצפה 50,218 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3.67 out of 5)
Loading...