פירוש שמות על פי נומרולוגיה

Meaning of names 06כאשר אנו בוחרים לפרש שם מסוים קיימות לפנינו מגוון אפשרויות לבצע זאת. אחת הדרכים הפופולריות לבצע פירוש שמות הינה דרך תורת נומרולוגיה. אנשים מעטים בקעים ברזי תורת הנומרולוגיה שהיא בעצם תורת המספרים שבאמצעותה אנו נוכל לקבל פירוש שמות ואופי של אנשים.

כאשר אנו מחליטים לפנות אל תורת הנומרולוגיה, הדבר הראשון שעלינו לעשות זה לחפש איש מקצוע אשר עוסק בתחום ויוכל לעזור לנו. בעבר היה קשה מאוד למצוא אנשים אשר עסקו בתחום זה, אך כיום בעזרת האינטרנט ניתן למצוא כמעט כל בעל מקצוע כזה או אחר כולל אנשים שעוסקים בכל הנושא של הנומרולוגיה. אין ספק שיתכן שהם יפרשו לדוגמה שמות לבנות בצורה שונה ולא כולם יבינו מדוע זה קורה.

לאחר שמצאנו את האדם המתאים, אנו חייבים לדעת בעצמנו מהי נומרולוגיה על מנת שנכין את עצמנו כראוי למפגש. הנומרולוגיה היא בעצם שילוב של תאריך הלידה של האדם ומספרי האותיות של שמו – ובאמצעות הסכום של שתיהם מקבלים מספר שנותן משמעות מסוימת וכך בעצם מבצעים את הנומרולוגיה.

בנוסף חוץ מהמשמעות הסימבולית של שילוב המספרים של האותיות, לכל מילה יש מספר המבטא משמעות מפני עצמו. הכוונה היא שכל אות על מי הנומרולוגיה באה עם משמעות יחודית עבורה ולכן ניתן לשלב מספר משמעויות כאשר בוחרים שם לאדם באמצעות המשמעות של כל אות ואות.

לאחר שהבנו מהי הנורמולוגיה ואיך נגיע מוכנים אל המפגש כעת צריך לעבור אל השלב האחרון. הנומרולוגיה זה לא מקצוע נפוץ והאנשים העוסקים בה הם מעטים – חשוב מאוד שתבררו אצל מספר אנשי מקצוע העוסקים בתחום זה מהי העלות המקובלת עבור מפגש ואצל מי ניתן להשיג את הייעוץ וההבחנה המקצועיים ביותר בעלות הנמוכה ביותר.

כאשר אנו פונים אל נומרולוג חשוב לדעת שהוא אכן מבין בתחום ובעל תעודת הסמכה בתחום הנומרולוגיה. אל תתביישו לבקש לראות תעודות כאלה ואחרות אשר מעידות על ההסמכה שהאיש עבר, אשר יוכיחו שהוא נומרולוג מקצועי אשר מוסמך לייעץ ולתת פירוש שמות לאנשים. ניתן לבקש גם מספרי טלפון של אנשים נוספים שקיבלו ייעוץ והבחנה אצל הנומרולוג וכך בעצם לדעת בוודאות שמדובר באיש מקצוע אמין ומוסמך.עמוד זה נצפה 14,215 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

מידע נוסף על פירוש שמות

פירוש שמות על פי נומרולוגיה

משמעות שם המשפחה

פירוש שמות לפי הקבלה

טיפים לבחירת שם לתינוק

שינוי שם – שינוי מזל