לימודי אסטרולוגיה

Astrology Studiesבשנים האחרונות החלה להפתח מכללות בהם ניתן ללמוד לימודי אסטרולוגיה בתחומים שונים. בנוסף מיסטיקנים מומחים מארגנים קורסים כך שכל אחד יכול להירשם לכל קורס אסטרולוגיה שמעוניין.
גם כן יש תופעה רחבת היקף, שמבקשת להכניס את אורח החיים הבריא ליום יום בישראל. במסגרת תנופת החיים הבריאים, עלתה מאוד גם המודעות לחיבור שבין הגוף והנפש, ומה שבעבר נחשב למושא לזלזול, כיום מהווה את אחד הבסיסים לדרך חיים אחרת.

מוסדות של לימודי רפואה משלימה הם חלק מהעניין ורבים מהם קמו ונבנו בשנים האחרונות. יש ביקוש מאוד גדול של אנשים ללמוד את מקצועות הטיפול השונים של הרפואה המשלימה, וכל המוסדות הללו מציעים את המענה לביקוש הגדול. אך יש לדעת כי לא כל מכללה היא מוסד מוכר ולא כל מכללה יכולה להעביר את החומר כמו שצריך.
כאשר אנו חושבים על הרשמה ללימודי רפואה משלימה, אנחנו צריכים להכיר את המוסדות שקיימים כיום בשוק הלימודים בתחום הזה ולראות האם יש מכללות שקשורות בצורה כזו או אחרת למוסדות אקדמאים מוכרים, כמו אוניברסיטאות או בתי חולים, על מנת שניתן יהיה לדעת בוודאות שהלימודים שלנו הם חלק מתוכנית לימודים מבוססת ומוכרת.

כמו כן, כל מכללה שמציעה את מסלולי הלימודים השונים, יכולה וצריכה גם להציע את ההתמחויות השונות, שכן תהליכי ההסמכה צריכים להיות מקצועיים ככל הניתן. יש מי שירצה ללמוד זאת בשביל ידע כללי אך יש גם מי שירצה להמשיך וללמוד ולקבל עוד הסמכות בתחום. חשוב לבחון את תוכניות הלימודים ולהשוות בין המוסדות השונים, וקח לקבל תמונה רחבה יותר לגבי האפשרויות.


עמוד זה נצפה 4,246 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...

מידע נוסף על אסטרולוגיה

אסטרולוגיה ובחירת מקצוע

לימודי אסטרולוגיה

תחזית אסטרולוגית

מפה אסטרולוגית

אסטרולוגיה של ציוויליזציה מאיה

אסטרולוגיה והכוכבים

אסטרולוגיה של הנשמה – מפת החותם הגלקטי

הלוח השנה הקדוש – הטצולקין