תטא הילינג

תטא הילינגבפני העולם המערבי הולך ונגלה בעשורים האחרונים עולם חדש מופלא. בתחילה נפתח עולם זה בפנינו בטפטוף זהיר, וכעת כבר הופכים טיפולי רפואה אלטרנטיבית לטיפולים כמעט נורמטיביים.
מתוך המגוון העצום של טיפולי רפואה אלטרנטיבית, אחד מתחומי הריפוי המיסטיים והמסתוריים ביותר הוא כנראה התחום של הילינג.
הילינג הוא שם כולל לכל שיטות הריפוי המבוססות על עבודה אנרגטית. מקור השם הילינג הוא באנגלית, ופירושו ריפוי. ריפוי הוליסטי ברמה הפיזית, רגשית, מנטאלית ורוחנית בו זמנית. הילינג עושה זאת דרך כך שהוא רואה בגוף ובנפש חטיבה אחת שחלקיה משפיעים זה על זה.

מהי תטא הילינג?

קיימות שיטות הילינג בהן המרפא משתמש בתנועות או לחשים בעזרתם הוא משוחח עם דברים שנדמים בלתי נראים. יש שיטות הילינג בהן נערכים טקסים שמאנים עתיקים, אפופים צלילים וריחות ממקומות רחוקים. יש שיטות הילינג הנעזרות בקריאה טלפתית ועוד. כל אלו יכולים להראות מוזרים עד מכושפים למי שנחשף לראשונה לעולם של הילינג.

בסדרת המאמרים הבאה נתעמק בהבנת הרעיון שמאחורי טיפולי הילינג במטרה למוסס את הזרות, או את תחושת הכישוף, ואולי אף ליצור הבנה כיצד הילינג יכול להיות בעל עניין עבורכם. כמו כן נתמקד בשיטת הילינג ייחודית בשם תטא הילינג, שיטה חדשה יחסית בתוך העולם הותיק של הילינג.

טיפולי תטא הילינג

בתוך העולם הוותיק של הילינג מתפתחת שיטת בת – תטא הילינג. הנחת היסוד של תטא הילינג היא שמעל 80% ממה שקורה בחיים שלנו נקבע על ידי אמונות שאיננו מודעים להן. תטא הילינג קוראת לאמונות לא מודעות המייצרות לנו תוצאות לא רצויות בשם ”אמונות מגבילות” או ”אמונות חוסמות”. מטרתה למצוא אמונות אלו ולשנות אותן.
“תטא” הוא שם של תדר מוחי איטי המופיע באופן טבעי בחלימה או בטיפולי היפנוזה. תטא הילינג מצאה שכאשר אדם מצוי בתדר זה, תת המודע שלו נגיש. יותר מזה, כאשר המטפל מצוי בתטא, הוא יכול להתחבר לאנרגיה קוסמית תבונית בעלת התדר הגבוה ביותר של אהבה. אהבה המבינה את הרבדים הנסתרים ביותר בנשמה. לאנרגיה זו כוחות יצירה אדירים, ועל כן אנו קוראים לה אנרגית הבריאה. המעבר לתטא נעשה על ידי המטפל באמצעות הליך מחשבתי פשוט, ללא הצורך בשינה או בהיפנוזה.

אנרגית הבריאה מנחה את טיפולי תטא הילינג. באמצעות קריאות אינטואיטיביות שעושה המטפל למטופל, היא מעלה את האמונות המגבילות הרלוונטיות ביותר לטיפול. בין המטפל למטופל מתנהלת שיחה כדי להבין למה אמונות אלו השתרשו אצל המטופל. כאשר האדם בשל לשחרר את האמונה החוסמת, המטפל מקבל מאנרגית הבריאה המלצה לאמונה חדשה אשר תחליף את האמונה הישנה. נדרשת הסכמה מילולית מצד המטופל להחלפה, ואז האמונה מתחלפת, ואיתה גם היכולת לשינוי המציאות.

דוגמא לסשן של תטא הילינג

דוגמא לסשן של תטא הילינג עם ילד בן 6 שסבל מבריחת שתן בשינה:
בקריאה אינטואיטיבית התגלתה האמונה “אני צריך לשמור את הכעס של ההורים בשלפוחית השתן שלי” (מכירים את המונח שלפוחית רגיזה?) באמצעות אנרגית הבריאה הילד קיבל למידה איך לשחרר את הצורך להמשיך לאגור את הכעסים או התקפי זעם שלהם בשלפוחית השתן שלו, ושוחרר הכעס שכב היה שם.
אמונה שניה – “רק בלילה יש לי זמן לבד עם אמא”. הילד קיבל למידה מהבריאה איך ליצור זמן איכות עם אמא במהלך היום, ואיך להרגיש את נוכחותה גם כשיש אחרים בסביבה.
אמונה שלישית – “אני ישן חזק מדי”. מלמדים את השלפוחית להעיר את הילד כשצריך.
בעקבות הטיפול הבעיה נעלמה לזמן מה ואז חזרה. בבדיקה התברר שלאמו של הילד היתה אמונה שהיא צריכה לסבול. כאשר נחסך הצורך להתעורר כל לילה, החיים הפכו קלים באופן בלתי נסבל עבורה. הצורך הבלתי מודע שלה להחזיר את מפלס הסבל למה שכבר הכירה, מנע מהילד להיגמל. האם קבלה לימוד איך לחיות עם מפלס נמוך יותר של סבל, והילד נגמל בשעה טובה מההשתנה הלילית.
זו דוגמא לטיפול שורש באמצעות תטא הילינג במגוון אמונות של כמה אנשים שיצרו יחד מציאות בלתי רצויה.


עמוד זה נצפה 3,479 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

מידע נוסף על מיסטיקה

התיאוריות המיסטיות של "אני החיים – I Am"

זמן ומרחב במבט של מיסטיקה

התעוררות רוחנית

מיסטיקה והארה חדשה

רוחניות והמוח חדש