תקשור

תקשורתקשור זוהי יכולת (בדרך כלל) מולדת (ולעיתים) נרכשת (בעקבות קורס רציני או אירוע משמעותי ומכונן, בחיים). במהלך התקשור מתקשרים או המורים הרוחנים, מתחברים למקור כוח אחר, זוהי יכולה להיות נשמה קדומה לא מוכרת או איש דת מוכר שכבר לא נמצא בעולם הזה, ובאמצעותו מקבלים תשובות ומסרים. יש מתקשרים מומלצים שמצליחים בעבודה זאת בצור יוצאת דופן בזכות הכשרונות שלהם.
יש אנשים החושבים שתקשור הוא תהליך מפחיד, כי יש בו קשר עם העולם הבא; עולם של רוחות ונשמות, אותם האנשים לא מודעים לכך שרבים מאיתנו מתקשרים במהלך חלומות הליל או מחשבות העוברות לנו בראש, במהלך היום, אשר בעצם הן מסרים.

האם תקשור הינו הטיפול האולטימטיבי?

לעיתים התשובות נמצאות שם, צריך רק להקשיב. לעיתים התשובות קיימות ממש מולנו, אבל אנחנו עיוורים לראות. איך זה יכול להיות שאנחנו לא שומעים ולא רואים? הרי יש לנו אוזניים ועיניים…

תקשור הוא הטיפול האולטימטיבי מכיוון שמצד אחד יש בו את הרציונליות של ההקשבה והשיח (כבטיפול רגיל אצל פסיכולוג) ונתינת מידע ועובדות רלוונטיות בהקשר לבעיה או השאלה הקיימת בחייך (כפי שמוסרים מידע לכל איש מקצוע רפואי או אלטרנטיבי), בשלב הבא, התהליך עולה לשלב יותר רוחני, כאשר המתקשר מתחבר התחברות רוחנית לנשמה מסוימת או לקבוצה של מלאכים ומקבל תשובות. גדולי הספקנים יוצאים נפעמים מהמידע המתקבל מהתקשור, מידע שלעיתים, הם ואך ורק הם ידעו קודם לכן. אין ספק שלא פשוט לכתוב על תקשור, עד שלא חווים את הפלא, קשה להבין את מהותו.

מסרים של התקשור

לעיתים אנו מוצפים מדי – ברגשות, במידע, בפרטים, באמיתות מנוגדות, בדברים שעלינו לעשות, בסודות, בכאבי נפש, עד כי איננו מסוגלים לראות את אשר מולנו. להלן דוגמא נפלאה הממחישה זאת היטב.

בחורה צעירה, בסוף שנות ה-20, אינטיליגנטית וכריזמטית, התנגשה בקיר. נשמע כמו התחלה של בדיחה אך מדובר על עובדה כואבת תרתי משמע, ההתנגשות הייתה כל כך משמעותית עד שהיא סדקה את בית החזה שלה והגיעה לבית החולים. אנשים שהגיעו לקיר בו היא התנגשה לא הבינו איך היא לא ראתה אותו, הרי הוא היה ממש לפניה!
בשיחות עימה, עלה כמה היא מוצפת ומבולבלת, ומסתבר שבעת ההתנגשות שלה עם הקיר היא הייתה לפני פרזנטציה חשובה והייתה מאוד מרוגשת. חודשים רבים היא עוד הרגישה את הכאב הפיזי, אך לאחר תהליך של טיפול שכלל תקשור היא הבינה שהיא התרחקה מעצמה בשם הכאב, שהיא לא הרגישה את הקרקע, את הגוף שלה, שהיא הייתה עפיפון ללא חוט. במסרי התקשור, הומלץ לה, לשכב על הרצפה, על הגב, כ-10 דקות כל יום ולפרוש ידיים לצדדים וכך להתחבר לאמא אדמה.
ואכן, מסר התקשור גרם לה להבין שעל אף שהיא פעילה, הולכת, באה, עושה, מקדמת, נותנת, נוסעת ויוצרת, היא בעצם פועלת על אוטומט, בלי הבנה, בלי קבלה, בלי מטרה.


עמוד זה נצפה 4,070 פעמים
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

מידע נוסף על מיסטיקה

התיאוריות המיסטיות של "אני החיים – I Am"

זמן ומרחב במבט של מיסטיקה

התעוררות רוחנית

מיסטיקה והארה חדשה

רוחניות והמוח חדש